LYRIC

[ad_1]

Gram sobie w ligę ,jebie troche potem mam na ciebie wyjebane ,że japierdole mam takiego chuja ,że mieszam ciebie z błotem dokładnie z językiem-wyliż mi szpare w rowie.

Jestem AP skałą idę ,a tam kurwa master bije mi konia-ała kurwa.

Stoję na balkonie ,kurwie sobie szluga rzucam se na ogród , stara szmula czuwa ,schodze sobie z klatki ona na mnie czeka wsiadam sobie do mojego nowego mercedesa.

Wracam sobie z pracy odpalam tu streama zastanawiasz się jaka dziś będzie rozkmina ,siedzisz do czwartej krzyczy ci rodzina ,twoja stara do seks kamerek sie wypina.
Do tej nuty buja sie rodzina (buja sie rodzinax2).

I chuja kładę na wyższą rangę jak te pizdy bo live jest zbyt zajebisty w nocy oglądanie ,a nad ranem oranie psycha siada mocno KOCHANIE.

Typiarz piszę ,że niby inter a przypomnieć chciałem ,że to on lizał towera. Zero jedenaście albo dziewiętnaście co to za różnica skoro to i tak intowanie!

Somersby wypiłem- butla cała pusta w piątek to dopiero zaczyna się rozpusta ,suka już zrobiona nie trafia w me gusta rzucam jej piątaka niech wypierdala była tłusta.

Siedzę sobie myślę tu o swym życiu czy za parę lat zapomnę o piciu.

Myślę sobie ,że twoja stara nadal dziwka polecam umyj włosy – #ODŻYWKA .

Z chatem siedzimy kleimy nową epke jeszcze trochę czasu i zjemy rap scenkę! Jak twoją panienkę ,jak twoją panienkę (było wtedy świetniex2).

Dobra kurwa kończmy tę zabawę bo ci w pizdę z daba wjadę ,a resztke pizdy dostaniesz na śniadanie!

[ad_2]

  1. Leonard

    August 20, 2021 at 6:04 am

    Super thanks.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ADVERTISEMENT